Ielūdzam ikvienu uz pasākumu cikla
"Kompass" lekciju un diskusiju 29. augustā 18:30
Rīgas Austrumu Izpilddirekcijā, Daugavpils 31,
kur ar prezentāciju
par iedzīvotāju iesaisti uzstāsies
Aleksandra Szimanska (Aleksandra Szymanska),
kas jau septiņus gadus vada
Pilsētas kultūras institūtu Gdaņskā, Polijā.

Kino festivāls ”Process”

2018.gada 12.maijā plkst. 12:15 Rīgas Austrumu izpilddirekcija aicina piedalīties fotoizstādes “Ielas anatomija. Maskavas iela” atklāšanā Mazā Kalna ielas skvērā jeb vēsturiskajā Siena tirgū.

Savā lekcijā Aleksandra stāstīs par iestādes organizēto atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām un stāstījumā atklās, kuras no aktivitātēm atstājušas lielāko pozitīvo iespaidu uz kopienas attīstību. Pasākumā būs iespējams dzirdēt par apkaimes iedzīvotāju – gidu – tūrēm, kurās iedzīvotāji paši var izklāstīt savas apkaimes stāstu, par iespēju iedzīvotājiem balsot par pašvaldības organizēto kultūras aktivitāšu saturu, par atbalstu ikvienam kaimiņu svētku organizēšanai savā pagalmā, kā arī par dažādiem citiem institūta projektiem.

Pasākums norisināsies angļu valodā un ieeja tajā ir bez maksas. Vairāk informācijas meklē pasākuma "Facebook" lapā.

Pēc lektores uzstāšanās, kā katrā “Kompass” pasākumā, apmeklētāji tiks aicināti piedalīties diskusijā par šāda veida iespējām Rīgā, kā arī plašākiem tematiem kā iedzīvotāju iesaiste, kultūras politika un pilsētas attīstība.

Priecāsimies dzirdēt Jūsu idejas un viedokli pasākuma diskusijā, kā arī būsim pateicīgi, ja informēsiet arī savus kolēģus, draugus un citus aktīvistus "Facebook" vai citos komunikācijas kanālos par gaidāmo pasākumu!

Ar labiem vēlējumiem,
Lāsma Ivaska
"Kompass" event coordinator.

E-mail: kompass@freeriga.lv
Tel: +371 26 23 82 64
Web: www.freeriga.lv